• ORGANIZÁCIA ŠKOLSKÉHO ROKA 2022/2023

•

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ, Košarovce 16, oznamuje zákonným zástupcom detí a žiakov, že vyučovanie v školskom roku 2022/2023 začína 5. septembra 2022.

Slávnostné otvorenie školského roka sa začne slávnostnou Svätou omšou o 8,00 hod. v chráme Sv. Trojice v Košarovciach. Po ukončení sv. omše je  slávnostné otvorenie školského roka vo vestibule školy. Ukončenie slávnostného zahájenia školského roka je o 11,00 hod.

6. septembra 2022 je už potrebné pre vstup do budovy školy mať Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti na základe rozhodnutia MŠVVaŠ SR zo dňa 15. augusta 2022. Písomné vyhlásenie môžete odovzdať v elektronickej alebo papierovej podobe. Všetky ostatné potrebné informácie o školskom vyučovaní sa žiaci dozvedia po slávnostnom otvorení školského roka od svojich triednych učiteľov.

Prevádzka v materskej škole začína 5. septembra 2022 vo svojom štandardnom režime.

Mgr. Daniela Durkajová, riaditeľka školy

pisomne_vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_01.09.2022.pdf