• KOMPARO

• Dňa 10.11.2022 si naši ôsmaci a deviataci overili vedomosti zo slovenského jazyka, matematiky, fyziky, dejepisu  a všeobecného prehľadu v celoslovenskom testovaní Komparo.

Bola to ich prvá veľká skúška pred testovaním T-9, ktoré sa uskutoční v marci 2023 a jeho výsledky ovplyvnia prijatie žiakov na stredné školy.

Ako to našim žiakom vyšlo a či ich doterajšia príprava bola dostatočná , to sme sa dozvedeli práve teraz. Možno to mnohých z nich "nakopne" k zodpovednejšiemu prístupu k učeniu.

Naše najlepšie výsledky z jednotlivých oblastí:

IMG_0001.pdf

IMG_0001_-KOMPARO_DEJEPIS.pdf

IMG_0002.pdf

IMG_0003.pdf

IMG_0004.pdf

IMG_0005.pdf

IMG_0006.pdf

• Rodičovské združenie

• Riaditeľstvo školy a rada rodičov Vás pozývajú na rodičovské stretnutie pre rodičov základnej školy formou konzultácií s pedagógmi školy, ktoré sa uskutoční dňa 16. januára 2023 od 13:45 hod. do 16:15 hod. v priestoroch ZŠ s MŠ Košarovce.

Rodičia majú možnosť individuálne konzultovať s vyučujúcimi a informovať sa o správaní, prospechu a iných problémoch svojich detí u všetkých pedagógov školy.

Triedni učitelia budú konzultovať s rodičmi v kmeňových triedach, ostatní vyučujúci budú v zborovni.