• Deň rodiny

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň rodiny.

Domov je tam, kde je tvoja rodina. Miesto, kde tráviš čas, s ľuďmi ktorých ľúbiš. Dnes sme sa zahrali na našich rodičov , na naše rodiny. Riešili sme rôzne výchovné situácie, pri ktorých sme zistili, že byť rodičom nie je ľahké. Ďakujeme rodičom za ich lásku, starostlivosť a opateru...

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme .

Deň Zeme je deň venovaný Zemi, ktorý sa každoročne koná 22. apríla. Environmentálne motivovaný sviatok upozorňuje ľudí na vplyv ničenia životného prostredia a podnecuje k diskusii o možných riešeniach, ako zabrániť znečisteniu, kde hľadať čisté zdroje energie a ako sám byť súčasťou riešenia. Je to príležitosť upriamiť pozornosť na našu planétu, prírodu a životné prostredie a ich ochranu. Aj žiaci našej školy sa zapojili do aktivít pomoci našej Zemi a poupratovali okolie našej školy a okolie obce, aby si skrášlili svoje prostredie, kde žijeme.